لوازم جانبی ویلچر

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸:۵۲ ق.ظ

لوازم جانبی ویلچر

 

افزودن یک سری لوازم به ویلچر می تواند ایمنی و راحتی کلی آن را افزایش دهد. صندلی های چرخدار برای کمک به کاربرانی که دچار چالش های حرکتی هستند طراحی شده تا بتوانند به راحتی با مردم و دنیا تعامل داشته باشند. اگرچه این لوازم اضافی هستند و همراه صندلی چرخدار نیستند اما بسیار مفید هستند و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، ایمنی شما را افزایش می دهند.

کوله پشتی

به جای حمل آیتم ها به طور نامنظم یک کولی پشتی یا کیف حمل می تواند پشت صندلی قرار گیرد و یک راه ایمن برای ذخیره وسایل شماست. چندین گزینه برای کیف حمل با تنوعی از اندازه و زیپ ها موجود است. کیفی را برای حمل انتخاب کنید که بتواند به آسانی نیازهای روزانه شما را برآورده ساخته و فضای کافی را برای لوازم شما داشته باشد. این کیف ها به آسانی به پشت صندلی چرخدار متصل شده و در تمام طول روز ثابت می مانند. از مواد قابل شست و شو ساخته شده اند و می توان گفت که یک جزء لازم برای کاربران محسوب می شود.

کاور رینگ

کاور رینگ نگهداری آن روی چرخ ها را برای حرکت آسان تر تسهیل می کند. این کاورها در تنوعی از رنگ ها و سبک ها وجود دارد. دستگیره هندریم ها برای دستان شما نرم و راحت هستند. پارچه آن قابل شست و شو است و دستگیره ای محکم برای هل دادن و یا حرکت دادن ویلچر می باشد. کاور دستگیره هندریم متناسب با چرخ استاندارد 24 اینچی ساخته شده و کاملا قابل شست و شو است.  

دستگیره اهرم ترمز

ترمز ویلچرهای مکانیکی اغلب سخت در محل قفل می شوند. اکستنشن اهرم ترمز برای اهرم هایی که قابلیت افزایش طول دارند موجود است. دستگیره های قفل چرخ رنگی هستند و طوری طراحی شده اند که حرکت زیرپایی ها را آسان تر می سازد. این دستگیره ها در انواع دستی استاندارد جایگزین دستگیره های کارخانه می شود که برای پرستاران و یا هر کسی با قدرت دست کم که در کشیدن اهرم ترمز مشکل دارد می شود. این دستگیره ها برای کاربران صندلی چرخدار یا مراقبان آن ها آسان است تا به راحتی ترمز و زیرپایی را در انواع دستی جابه جا کنند.

پایه ضد واژگونی

یکی از بزرگترین ریسک ها برای صندلی چرخدار امکان واژگونی آن ها به سمت عقب است. وجود یک اهرم در عقب صندلی چرخدار بهترین راه برای کمک به جلوگیری از واژگونی آن است. این میله فلزی به آسانی به پشت ویلچر متصل شده و در یک زاویه خاص نسبت به زمین قرار می گیرد. اگر ویلچر بخواهد واژگون شود اهرم پشتی صندلی آن را گرفته و از هر حرکت اضافی ای جلوگیری می کند. این لوازم جانبی به راحتی به ویلچر متصل شده و از واژگونی صندلی به عقب جلوگیری می کند. این دسته ضد واژگونی در عقب ویلچر دارای یک سایز استاندارد است و قابلیت اتصال به هر ویلچری را دارد. همین طور قابل تنظیم نیز هستند.

مجهز ساختن صندلی چرخدار به لوازم یدکی راهی آسان برای سفارشی کردن آن است. افزودن کاور رینگ رنگی، دستگیره یا یک کیف همراه سفرهای شما را آسان تر و قابل تنظیم تر می سازد. 

هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلا مانع است

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید